HairWorld-04.jpg

Peruki HairWorld tworzone są na wysokiej jakości koronce szwajcarskiej lub francuskiej, dostępnej w różnych odcieniach. Koronka szwajcarska charakteryzuje się delikatniejszą strukturą, tym samym jest mniej widoczna niż koronka francuska. W związku z tym jest mniej trwała. Dedykowana jest osobom mającym już doświadczenie z perukami koronkowymi. 

Posiadamy dwa rodzaje peruk: Full Lace i Lace Frontal. Opcja Full Lace daje nieograniczoną swobodę w wyborze fryzur i miejsca tworzenia przedziałka. W przypadku Front Lace swoboda ta jest ograniczona do przodu głowy. W żadnym wypadku nie ma konieczności posiadania grzywki, gdyż linia włosów idealnie komponuje się ze skórą.

Gęstość włosów dobierana jest indywidualnie w przedziale od 130% do 180%. Dysponujemy włosami kręconymi, typu afro, falowanymi, prostymi oraz różnymi długościami od 20 cm do 65 cm. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Każda peruka może posiadać młode włosy co dodaje bardzo naturalny efekt linii włosów.

Zarówno nasze peruki jak i treski są bardzo mocne i odporne na plątanie.

Skupiamy się na najwyższej jakości oferowanych usług. Zadowolony Klient to Klient, który zechce do nas wrócić i poleci innym.