HairWorld-04.jpg
POMOC I WSPARCIE

Jak często powinnam myć perukę/ treski?

Myj włosy regularnie wedle uznania. Częstotliwość uzależniona jest od jakości i intensywności ich użytkowania. Włosy powinny wyglądać na zadbane. Pamiętaj o ich nawilżaniu.

 

 

Jakie są opcje długości włosów?

W przypadku peruk full lace długość włosów może wynosić od 25 do 70 cm. Jeśli chodzi o lace frontal włosy mają długość w przedziale 25 do 50 cm. Treski z kolei osiągają długość od 25 do 66 cm.

 

 

Jaka jest jakość włosów HairWorld?

Nasze włosy są najwyższej jakości, typu Remy (ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia), dziewicze i zawsze od jednego dawcy. Sprawia to, iż nie napotkasz na sztuczne i syntetyczne dodatki włosia.

 

 

Jak dobrać odpowiedni kolor włosów?

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego koloru na podstawie palety widocznej przy każdym produkcie, masz możliwość zakupu próbnika kolorów.

 

 

Jaką mam pewność, że sprzedajecie włosy naturalne?

nasze włosy poddawane są regularnym kontrolom jakości. Posiadamy certyfikaty jakości: ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000, ISO 20000, OHSAS/ OHSMS 18001, IATF16949, HSE, ISO 14064, QC 080000, GMP, BSCI. Poza tym bardzo łato sprawdzić naturalność włosów poprzez podpalenie cienkiego kosmyka. Przypalone włosy syntetyczne dadzą bardzo nieprzyjemny zapach, natomiast naturalne, zapach neutralny.

 

 

Jaka jest żywotność włosów HairWorld?

Wszystko zależy od jakości użytkowania. Prawidłowa pielęgnacja może zagwarantować ich żywotność od 1,5 do 2 lat. 

 

 

Jak dokonać zwrotu zakupionych włosów?

Zwrotu zakupionych włosów należy dokonać do 3 dni od daty doręczenia, poprzedzone mailem z uzasadnieniem zwrotu.

 

 

Jak długo zajmuje przygotowanie włosów do wysyłki?

Jest o kwestia indywidualna. Wszystko zależy od rodzaju produktu i parametrów, które klient zamówił. Średni czas przygotowania włosów to od kilku dni do kilku tygodni.

 

 

Jak można się z Państwem skontaktować?

Najprostszą i zarazem najszybszą metodą jest skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. odpowiadamy na każdą wiadomość w przeciągu 24h.