HairWorld-04.jpg

TRESKI NATURALNE

Wybierz opcję najlepszą dla siebie

Treski z włosów naturalnych to luksusowy produkt, który pozwala kobietom przejść wymarzone metamorfozy. Treski naturalne znacznie przewyższają pasma syntetyczne pod względem jakości i możliwości uzyskania prawdziwie naturalnego wyglądu. Naturalne, odpowiednio przygotowane włosy europejskie harmonizują z urodą Polek i doskonale dopełniają ich fryzur. Możesz z ich pomocą dowolnie wydłużać i zagęszczać swoje włosy, mocując je na wiele wygodnych sposobów. Oferujemy treski w wielu stylach, kolorach i długościach, przypinane metodą clip-in, tape-in lub U-tip.

Czym są treski naturalne?

Treski naturalne to pasma naturalnych włosów spięte klipsem, specjalną spinką, taśmą silikonową lub klejem keratynowym. Przymocowuje się je do naturalnie rosnących włosów w celu ich zagęszczenia lub przedłużenia. Niektóre treski mocuje się trwale na kilka miesięcy, inne można założyć i zdjąć w każdej chwili.

Treski włosy naturalne – metody przypinania tresek

Treski z naturalnych włosów mogą być dopinane na różne sposoby. Produkuje się treski w postaci pojedynczych kosmyków wpinanych za pomocą klipsów lub spinek. Możesz też znaleźć lub zamówić treski w postaci „firanek” włosów układanych warstwowo między naturalnie rosnącymi włosami. Stosuje się następujące metody przypinania tresek:

 • clip-in – polega na przypinaniu kosmyków do nasady swoich własnych włosów. Można robić to za pomocą klipsów lub spinek;

 • tape-in (metoda kanapkowa) – cienkie warstwy włosów treski przytwierdza się za pomocą silikonowych tasiemek między kolejnymi warstwami swoich włosów;

 • U-tip – metoda keratynowa – nazwa U-tip pochodzi od przypominającego literę U kształtu końcówki treski. Na końcówce tej znajduje się klej keratynowy. Zostaje on stopiony w trakcie zgrzewania go specjalnym pistoletem lub zgrzewką z naturalnie rosnącymi włosami. Zgrzewanie odbywa się punktowo, podobnie jak wpinanie kosmyków metodą clip in.

Treski naturalne – dla kogo?

Treski naturalne są doskonałym wyborem dla osób cierpiących z powodu rzadkich włosów. Stosują je osoby, które nigdy nie miały gęstych włosów, jak i te, których fryzury znacznie się przerzedziły na przykład po przebytej chorobie. Treski wybierają również osoby lubiące chwilowe zmiany wyglądu. Dopinają je sobie panny młode w dniu ślubu lub sesji zdjęciowej czy dziewczęta idące na bal studniówkowy. Treski naturalne przeznaczone są dla osób pragnących cieszyć się naturalnym wyglądem. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną chwilowo lub względnie trwale zmienić swój wizerunek.

Jak dbać o treski z włosów naturalnych?

Treski z włosów naturalnych wymagają szczególnej pielęgnacji. Odpowiednio zadbane treski służą zdecydowanie dłużej i prezentują się pięknie przez długi czas. Aby utrzymać je w jak najlepszym stanie, stosuj następujące wskazówki:

 • jeśli zakładasz je codziennie, myj je szamponem nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu;

 • podczas mycia pasm, staraj się nie zamoczyć ich końcówek, aby nie dopuścić do rozpuszczenia się kleju i rozdzielenia włosów;

 • każdy zabieg pielęgnacyjny wykonuj w kierunku od przyczepnej nasady do końcówek włosów;

 • rozczesuj treski bardzo delikatnie za pomocą grzebienia z grubymi zębami;

 • unikaj suszenia tresek suszarką, po umyciu delikatnie odsącz z nich wodę ręcznikiem;

 • możesz pielęgnować treski używając oleju arganowego lub jedwabiu.

Treski z naturalnych włosów – zalety

Treski z włosów naturalnych prezentują znacznie więcej zalet niż treski z włosów syntetycznych. Przede wszystkim cechuje je autentyczny, naturalny wygląd. Naturalne kosmyki idealnie wkomponowują się w fryzurę, dodając jej objętości i długości. Treski naturalne wyglądają świetnie zarówno w oświetleniu naturalnym, jak i sztucznym. Układają się w sposób nie wzbudzający podejrzeń i nie odznaczają się wśród pozostałych włosów. Wiele sposobów mocowania pozwala dowolnie ukształtować fryzurę. Są łatwe do założenia, nawet samodzielnego. Odpowiednie mocowania zapobiegają nieplanowanemu odklejeniu się lub odpadnięciu treski. Treski z włosów naturalnych nadają się do wielokrotnego użytku.

Jakie treski oferujemy?

W HairWorld produkujemy ręcznie treski z włosów naturalnych pochodzenia europejskiego. Stosujemy różne metody upinania tresek, wyposażając nasze pasma w stosowne zakończenia. Nasze dopinki dostępne są we wszystkich kolorach oraz stylach. Znajdziesz u nas:

 • treski naturalne clip in,

 • treski naturalne tape in,

 • treski naturalne U-tip, czyli włosy do przedłużania keratynowego,

 • treski w różnych długościach,

 • dopinki w wielu naturalnych europejskich kolorach,

 • treski z włosów naturalnych w różnych stylach – kręcone, falowane i proste.

Zamów treski z włosów naturalnych – bądź pewna pochodzenia włosów i ich naturalnego wyglądu

W HairWorld znajdziesz najbardziej naturalnie prezentujące się treski w każdym stylu. Nasze dopinki pochodzą wyłącznie od Europejek. Dajemy Ci więc gwarancję naturalnego wyglądu dzięki włosom dopasowanym do europejskiego typu urody. Sprawdź naszą ofertę i zamów najpiękniejsze kosmyki z włosów naturalnych. Zwiększ objętość swojej fryzury i przedłuż swoje włosy, by prezentować się tak, jak tego pragniesz.